Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Rita Lentz. Geboren, Assen 1959. Voorstelling: Kleurenhoutsnede. Zonder Titel. Gesigneerd en gedateerd 97. Afm totaal: 57 x 57 cm. Beeldformaat: 30 x 30 cm. Inclusief: glasplaat, ophangmogelijkheid en houten lijst deze moet wat bijgekleurd worden. Het wordt i.v.m. glasplaat zorgvuldig ingepakt.
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 5-5-2018 om 11:29 |
Eindtijd | 16-6-2018 om 8:42 |