David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2002 |
Technik | Offset |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 35 x 47 cm (h x b) |
Passepartout | 50 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | E.A1. 31/50 |
Offset-Litho uit 2002 naar een schilderij uit 1997.
Het werk is zowel in de druk als met potlood gesigneerd.
Oplage 31/50 . E.A
Het werk is niet gelijst en ook nooit gelijst geweest.
Afmeting passe-partout H.50 x B.70 cm, Afbeelding H.35 x B.47 cm.
Rob
Houdijk (1950) studeerde aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten
te Amsterdam in de vrije schilderkunst. De boetseertechniek werd na
zijn academietijd weer opgepakt. Bronzen, zowel in groot formaat als
kleinplastiek, vormen een integraal onderdeel van zijn werk, waarin
vooral mensen in hun omgeving en mens en dier in hun interactie
centraal staan. Rob Houdijk werkt in de traditionele technieken
(houtskool, pen en inkt, olieverf, pastel, aquarel, klei en was).
Ofschoon de figuratie altijd uitgangspunt blijft, is overal een
neiging tot licht abstraheren waarneembaar.
Zustand | Sehr gut | ||
Rechtsonder zit een klein vouwtje, valt weg bij inlijsting. zie foto's. | |||