Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2002 |
Technique | Offset |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Encadré | Passe-partout uniquement |
Dimensions | 35 x 47 cm (h x l) |
Passe-partout | 50 x 60 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | E.A1. 31/50 |
Offset-Litho uit 2002 naar een schilderij uit 1997.
Het werk is zowel in de druk als met potlood gesigneerd.
Oplage 31/50 . E.A
Het werk is niet gelijst en ook nooit gelijst geweest.
Afmeting passe-partout H.50 x B.70 cm, Afbeelding H.35 x B.47 cm.
Rob
Houdijk (1950) studeerde aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten
te Amsterdam in de vrije schilderkunst. De boetseertechniek werd na
zijn academietijd weer opgepakt. Bronzen, zowel in groot formaat als
kleinplastiek, vormen een integraal onderdeel van zijn werk, waarin
vooral mensen in hun omgeving en mens en dier in hun interactie
centraal staan. Rob Houdijk werkt in de traditionele technieken
(houtskool, pen en inkt, olieverf, pastel, aquarel, klei en was).
Ofschoon de figuratie altijd uitgangspunt blijft, is overal een
neiging tot licht abstraheren waarneembaar.
État | |||
État | Très bon | ||
Rechtsonder zit een klein vouwtje, valt weg bij inlijsting. zie foto's. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.