David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Technik | Aquarell |
Stil | Modern |
Thema | Nackt |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 69 x 49 cm (h x b) |
Passepartout | 88.5 x 69 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Aquarel van Robert Terwindt. Nummer: 183/500. Afmetingen incl. passepartout: H88.5 x b69 cm. Afmetingen voorstelling: H69x b49cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het,aangeboden werk,wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | Gut | ||
Het werk is in goede staat | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter