Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Aquarelle |
Style | Moderne |
Sujet | Nu |
Encadré | Passe-partout uniquement |
Dimensions | 69 x 49 cm (h x l) |
Passe-partout | 88.5 x 69 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Aquarel van Robert Terwindt. Nummer: 183/500. Afmetingen incl. passepartout: H88.5 x b69 cm. Afmetingen voorstelling: H69x b49cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het,aangeboden werk,wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
État | |||
État | Bon | ||
Het werk is in goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre