Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie litho van de hand van Roger Chailloux.
- 1972
- Oplage 11/50
- Afmeting papier 56 x 69cm
- Afmeting beeld 37 x 50cm
Startzeit | 20-11-2016 um 10:39 |
Endzeit | 27-11-2016 um 21:39 |