Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1989 |
Technik | Litho |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 71 x 56 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 75/75 |
Litho van Ronald Tolman uit 1989. Titel: Dansende vrouw met kind. Nummer: 75/75. Afmetingen incl passepartout: H71 x b56cm. Afmetingen voorstelling: H55 x b40cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild
De verzendkosten zijn iets hoger omdat het werk plat verzonden moet worden i.v.m. het passe-partout.
Zustand | Gut | ||
In goede staat | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 18-1-2021 um 10:28 |
Endzeit | 29-1-2021 um 20:23 |