Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1989 |
Technique | Lithographie |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 71 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 75/75 |
Litho van Ronald Tolman uit 1989. Titel: Dansende vrouw met kind. Nummer: 75/75. Afmetingen incl passepartout: H71 x b56cm. Afmetingen voorstelling: H55 x b40cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild
De verzendkosten zijn iets hoger omdat het werk plat verzonden moet worden i.v.m. het passe-partout.
État | |||
État | Bon | ||
In goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-1-2021 à 10:28 |
Heure de fin | 29-1-2021 à 20:23 |