Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1989 |
Technik | Litho |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 53.5 x 39 cm (h x b) |
Passepartout | 71 x 56 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Ronald Tolman uit 1989. Titel: Dansende vrouw met kind. Nummer: 51/175. Afmetingen incl passepartout: H71 x b56cm. Afmetingen voorstelling: H53.5 x b39cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De rok van de vrouw is geel in werkelijkheid. Op de foto zit er een oranje gloed overheen. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk moet plat verzonden worden i.v.m. het passe-partout. Hierdoor zijn de verzendkosten iets hoger.
Zustand | Sehr gut | ||
In zeer goede staat. Het werk moet met passepartout plat worden verzonden(17,50 euro Ned), zonder passepartout wordt het opgerold(12,50 euro Ned) | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 9-5-2020 um 16:56 |
Endzeit | 15-5-2020 um 22:20 |