Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Deux gravures ''
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1989 |
Technique | Lithographie |
Sujet | Figures |
Encadré | Passe-partout uniquement |
Dimensions | 53.5 x 39 cm (h x l) |
Passe-partout | 71 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Litho van Ronald Tolman uit 1989. Titel: Dansende vrouw met kind. Nummer: 51/175. Afmetingen incl passepartout: H71 x b56cm. Afmetingen voorstelling: H53.5 x b39cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De rok van de vrouw is geel in werkelijkheid. Op de foto zit er een oranje gloed overheen. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk moet plat verzonden worden i.v.m. het passe-partout. Hierdoor zijn de verzendkosten iets hoger.
État | |||
État | Très bon | ||
In zeer goede staat. Het werk moet met passepartout plat worden verzonden(17,50 euro Ned), zonder passepartout wordt het opgerold(12,50 euro Ned) | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-5-2020 à 16:56 |
Heure de fin | 15-5-2020 à 22:20 |