Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1990 |
Technik | Radierung |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 39 x 29 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 24 van 90 |
Ronald Tolman is beeldhouwer, schilder en graficus. Hij laat zich inspireren door de dagelijkse werkelijkheid, maar evenzeer door illustere voorgangers, en zoekt naar lijnen die verleden, heden en toekomst met elkaar verbinden. Het doen en laten van de 'menselijke soort' loopt als een rode draad door het oeuvre van Ronald Tolman.Literatuur en de klassieke thema’s uit de kunstgeschiedenis vormen een belangrijke inspiratiebron. De vreugde en het avontuur van het maken staan daarbij centraal. Voor alles wil Ronald Tolman kunst maken die toegankelijk is en tot troost kan zijn.
Zustand | Sehr gut | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Nijmegen, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Nijmegen, Niederlande |
Startzeit | 8-8-2019 um 23:56 |
Endzeit | 27-12-2019 um 15:39 |