Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1990 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 39 x 29 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 24 van 90 |
Ronald Tolman is beeldhouwer, schilder en graficus. Hij laat zich inspireren door de dagelijkse werkelijkheid, maar evenzeer door illustere voorgangers, en zoekt naar lijnen die verleden, heden en toekomst met elkaar verbinden. Het doen en laten van de 'menselijke soort' loopt als een rode draad door het oeuvre van Ronald Tolman.Literatuur en de klassieke thema’s uit de kunstgeschiedenis vormen een belangrijke inspiratiebron. De vreugde en het avontuur van het maken staan daarbij centraal. Voor alles wil Ronald Tolman kunst maken die toegankelijk is en tot troost kan zijn.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Nijmegen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Nijmegen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-8-2019 à 23:56 |
Heure de fin | 27-12-2019 à 15:39 |