Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Ets |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 24 van 90 |
Ronald Tolman is beeldhouwer, schilder en graficus. Hij laat zich inspireren door de dagelijkse werkelijkheid, maar evenzeer door illustere voorgangers, en zoekt naar lijnen die verleden, heden en toekomst met elkaar verbinden. Het doen en laten van de 'menselijke soort' loopt als een rode draad door het oeuvre van Ronald Tolman.Literatuur en de klassieke thema’s uit de kunstgeschiedenis vormen een belangrijke inspiratiebron. De vreugde en het avontuur van het maken staan daarbij centraal. Voor alles wil Ronald Tolman kunst maken die toegankelijk is en tot troost kan zijn.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |
Starttijd | 8-8-2019 om 23:56 |
Eindtijd | 27-12-2019 om 15:39 |