Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1982 |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 72 x 53 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 3 |
Groot, zeldzaam werk van Ronald Tolman. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (4-4-‘82), getiteld en genummerd (3/3). In zeer goede conditie; wat lichte foxing in de witte marge onderaan het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk bijna perfect. Afkomstig uit de nalatenschap van de kunstenaar Constant Nieuwenhuys.
Afmetingen: 72cm x 53cm (incl. lijst), 54cm x 48cm (etsbeeld)
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 6-11-2019 um 0:41 |
Endzeit | 18-11-2019 um 20:55 |