Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1982 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Animaux |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 72 x 53 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 3 |
Groot, zeldzaam werk van Ronald Tolman. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (4-4-‘82), getiteld en genummerd (3/3). In zeer goede conditie; wat lichte foxing in de witte marge onderaan het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk bijna perfect. Afkomstig uit de nalatenschap van de kunstenaar Constant Nieuwenhuys.
Afmetingen: 72cm x 53cm (incl. lijst), 54cm x 48cm (etsbeeld)
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-11-2019 à 0:41 |
Heure de fin | 18-11-2019 à 20:55 |