Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlitho door Theo Kley
Voorstelling van erfelijke variaties en organische structuren
Losbladig, beeldmaat 35x47, bladmaat 51x65
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Theo Kley 72'
Genummerd in potlood l.o. '133/190', Herkomst: Prent 190
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 27-2-2018 um 14:26 |
Endzeit | 12-3-2018 um 14:26 |