Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
*Grote litho van een abstracte voorstelling in een zeer kleine oplage van slechts 10 ex. door de kunstenaar Theo Kuijpers.
*Beeldmaat: ong. 50 x 77 cm. Papiermaat ong. 62 x 86 cm.
*Van links naar rechts in potlood: 7/10 Kuijpers 92
*Conditie van het werk is op zich goed, doch helaas heeft het werk een scheurtje linksonder. Gerestaureerd en/of goed ingelijst zal hier weinig tot niets van te zien zijn.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 20-2-2018 um 12:25 |
Endzeit | 23-1-2019 um 18:11 |