William Malucu - Leidenschaftliches Leben
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurrijke zeefdruk van Theo Kuijpers. De zeefdruk ( formaat 76 x 57 cm) kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden. In verband met onze grote collectie Kuijpers kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk.
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 13-5-2018 um 10:24 |
Endzeit | 12-1-2019 um 20:04 |