Peter Vassilev - *Zonder titel*
Tony Agostini - Gesigneerde kleurenlitho - 1980 - 67/175
Marc Chagall - 2 originele kleurenlitho's in het complete dubbelboekje "Derrière le Miroir"
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurrijke zeefdruk van Theo Kuijpers. De zeefdruk ( formaat 76 x 57 cm) kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden. In verband met onze grote collectie Kuijpers kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk.
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 13-5-2018 om 10:24 |
Eindtijd | 12-1-2019 om 20:04 |