Theo Voorzaat - Verfallenes Haus in surrealer Landschaft - Farblithographie
Monique Gerber - Bronze 24k hartvergoldet
Maurice de Vlaminck - (1876–1958)
Peter van den Hurk - STEHENDE NACKTE FRAU / ORIGINALWERK / 101x71cm / RAHMEN / SIG / 1985
Jahr | 1952 |
Technik | Gouache |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 30 x 24.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 47 x 43 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Een ingelijste gouache uit 1952 van de Nederlandse kunstenaar Ton Smit (1905-1959).
-Gesigneerd, gedateerd en ingelijst in de
-Afmetingen: Lijst, 47 x 43 cm. Beeld, 30 x 24,5 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
-Conditie: De gouache is in zeer goede staat. Het passe-partout is vlekkerig. De lijst heeft slijtplekken.
Zie ook de foto’s.
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Afhalen heeft onze voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Zustand | Gut | ||
De gouache is in zeer goede staat. Het passe-partout is vlekkerig. De lijst heeft slijtplekken. Zie ook de foto’s. | |||
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 12-10-2019 um 14:27 |
Endzeit | 26-10-2019 um 15:10 |