Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1952 |
Technique | Gouache |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 30 x 24.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 47 x 43 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een ingelijste gouache uit 1952 van de Nederlandse kunstenaar Ton Smit (1905-1959).
-Gesigneerd, gedateerd en ingelijst in de
-Afmetingen: Lijst, 47 x 43 cm. Beeld, 30 x 24,5 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
-Conditie: De gouache is in zeer goede staat. Het passe-partout is vlekkerig. De lijst heeft slijtplekken.
Zie ook de foto’s.
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Afhalen heeft onze voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||
État | Bon | ||
De gouache is in zeer goede staat. Het passe-partout is vlekkerig. De lijst heeft slijtplekken. Zie ook de foto’s. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-10-2019 à 14:27 |
Heure de fin | 26-10-2019 à 15:10 |