Jan Battermann - Titel auf der Rückseite für mich nicht lesbar
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1983 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 21 x 10.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde (13/2/1985) litho van Toon Tieland voor menukaart Elzas Riesling/ Louis Haag in restaurant "De Witte"te Amersfoort. Afmetingen blad: H21 x b10,5 cm.Daarnaast een kerstkaart voor Makelaardij/Assurantien kantoor Reimus & Snel te Amersfoort/Leusden/Hoevelaken met op de voorzijde de drie kantoren. Afmetingen blad: H14,5 x b21 cm. De authenticiteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
De werken kunnen ,voor risico van de koper, in een envelop, tussen karton, worden verzonden. De verzendkosten voor Nederland zijn dan 5,50 euro. Voor België 9,50 euro (tot max 250 gram).
Zustand | Sehr gut | ||
In zeer goede staat | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Extra | Versand per Briefkastenpost für maximal € 5, - auf eigenes Risiko | ||
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 19-1-2020 um 21:11 |
Endzeit | 15-4-2021 um 21:15 |