Markus Raetz - structure du tapis
John Martineau - « Harmony in Space » 1979 - édition 30 - signé à la main - numéroté
Anton Heyboer - "Paradijsje" - 1953 - Planche 9 x 16 cm - Livre illustré Locher page 8
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1983 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 21 x 10.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Gesigneerde (13/2/1985) litho van Toon Tieland voor menukaart Elzas Riesling/ Louis Haag in restaurant "De Witte"te Amersfoort. Afmetingen blad: H21 x b10,5 cm.Daarnaast een kerstkaart voor Makelaardij/Assurantien kantoor Reimus & Snel te Amersfoort/Leusden/Hoevelaken met op de voorzijde de drie kantoren. Afmetingen blad: H14,5 x b21 cm. De authenticiteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
De werken kunnen ,voor risico van de koper, in een envelop, tussen karton, worden verzonden. De verzendkosten voor Nederland zijn dan 5,50 euro. Voor België 9,50 euro (tot max 250 gram).
État | |||
État | Très bon | ||
In zeer goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Extra | Envoi par lettre postale à € 5,- au maximum, à vos propres risques | ||
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 19-1-2020 à 21:11 |
Heure de fin | 15-4-2021 à 21:15 |