Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Toyin Loye uit 1992. Titel: Moonlight Journey. Nummer:39/45. Afmetingen blad: H40 x b57 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 22-1-2018 um 22:33 |
Endzeit | 31-1-2018 um 21:33 |