Jan Sirks - Péniche à voile "Rotterdam" sur la Nieuwe Maas 046-JS
Jentsje Popma - Pont près de Giessendam
Pierre Alechinsky - Astrologie Poetique
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk van Toyin Loye uit 1992. Titel: Moonlight Journey. Nummer:39/45. Afmetingen blad: H40 x b57 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-1-2018 à 22:33 |
Heure de fin | 31-1-2018 à 21:33 |