Armando - Landschap - Giclée -2014 - oplage 30 stuks
Maarten Langbroek - Gardepoort Groningen
Jeanne Bieruma Oosting - Soldaten en Burgers
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Toyin Loye uit 1992. Titel: Moonlight Journey. Nummer:39/45. Afmetingen blad: H40 x b57 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 22-1-2018 om 22:33 |
Eindtijd | 31-1-2018 om 21:33 |