Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Grote zeefdruk van Toyin Loye uit 1996. Titel: Procession of spirits. Nummer: 20/45. Afmetingen blad: H53 x b75 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd. Klant die dit kavel had gekocht, heeft een ander werk van Loye genomen.
Conditie: in goede staat.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 22-1-2018 um 22:33 |
Endzeit | 31-1-2018 um 20:33 |