Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Grote zeefdruk van Toyin Loye uit 1996. Titel: Procession of spirits. Nummer: 20/45. Afmetingen blad: H53 x b75 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd. Klant die dit kavel had gekocht, heeft een ander werk van Loye genomen.
Conditie: in goede staat.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-1-2018 à 22:33 |
Heure de fin | 31-1-2018 à 20:33 |