Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote zeefdruk van Toyin Loye uit 1996. Titel: Procession of spirits. Nummer: 20/45. Afmetingen blad: H53 x b75 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd. Klant die dit kavel had gekocht, heeft een ander werk van Loye genomen.
Conditie: in goede staat.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 22-1-2018 om 22:33 |
Eindtijd | 31-1-2018 om 20:33 |