Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Victor Vaserely
Titel: Etude de mouvement
Techniek: lithografie
Gesigneerd: met de hand gesigneerd
Genummerd: 181/200
Afmetingen blad: 54 cm x 76 cm
Afmetingen afbeelding: 45 cm x 48 cm
Conditie: zeer goed
Levering in een Kiala punt (UPS acces point) naar uw keuze
Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )
België en Luxemburg: 4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )
Verzending aangetekend met track en trace
Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro
België: 8 euro
Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)
Startzeit | 29-7-2016 um 9:02 |
Endzeit | 3-8-2016 um 9:02 |