Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Grote, karakteristieke zeefdruk van Victor Vasarely op dik papier. Met lichte stift gesigneerd rechtsonder en met potlood genummerd linksonder (XLVIII/CXC = 48/190). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO. In redelijk goede conditie; beeld is in goede conditie, maar het blad is op plaatsen wat beschadigd in de witte marge.
Er zitten twee scheurtjes in de rechterkant van het blad, maar ingelijst met passe-partout zijn die totaal niet te zien. Ook is de witte marge verkleurd binnen de randen van een vorig passe-partout en er zitten linksboven hele kleine bruine stipjes in de witte marge die alleen uit het zicht te krijgen zijn als een nieuw passe-partout heel nauw op het beeld aansluit. Niettemin is deze zeefdruk, naar mijn mening, zo in te lijsten dat het werk er in het geheel goed uitziet.
Afmetingen: 76cm x 72cm (blad), 68cm x 64cm (beeld)
Werk wordt bij voorkeur opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
Startzeit | 3-7-2016 um 15:11 |
Endzeit | 16-7-2016 um 22:11 |