Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Een prachtige, in het oog springende zeefdruk van de meest bekende en gewaardeerde beoefenaar van de Op-Art kunst; Victor Vasarely.
Het werk draagt de naam "Atta", en is natuurlijk door hemzelf met potlood genummerd en gesigneerd.
Het betreft hier # 78/250.
Afmetingen ca. 58,5/54 cm.
Nooit ingelijst geweest.
Let op; ik ben uiterst minutieus waar het kunst en verkoop van kunst betreft. Bij inspectie van dit werk constateerde ik een uiterst gering "dun zacht veegje" van enkele centimeters lang. Maar dan ook echt zeer minimaal; van voren bekeken eigenlijk al niet te zien, en eenmaal ingelijst achter glas al helemaal niet meer. Menigeen (voor zover het hen al op zou zijn gevallen) zou het afdoen als; hoort bij de leeftijd, en je ziet het toch niet, dus als niet belangrijk achten. Ik maak er echter toch melding van, en heb het getracht zo goed mogelijk (schuin gefotografeerd) op foto vast te leggen, zie dus foto. Het is nagenoeg onzichtbaar, en het werk is echt in nieuwstaat, maar desalniettemin heb ik hierdoor besloten deze zeefdruk een startprijs te geven die enkele honderden euro's onder de gangbare veilingprijzen ligt.
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Startzeit | 10-8-2014 um 10:09 |
Endzeit | 24-8-2014 um 10:09 |