Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911
Valentin Bakardjiev - Öl auf Leinwand, Dalem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Het betreft hier een zeefdruk uitgevoerd op natuurlijke kleur bruin karton. Mooi uitgevoerd, prachtig helder van kleur en in een uitstekende conditie. De afmeting is 80 x 70,4 cm.
De signatuur is naar alle waarschijnlijkheid niet van Vaserely.
Startzeit | 3-5-2015 um 22:32 |
Endzeit | 10-5-2015 um 22:32 |