Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 60 x 90 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 72 x 102 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 130/200 |
Mooie ingelijste litho van Walasse Ting. Titel: Liggende vrouw omgeven door sprinkhanen en bloemen. Nummer: 130/200. Afmetingen incl. lijst: h72 x b1.02 cm. Afmetingen werk: h60 x b90 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
Verzending:
Het werk kan zonder lijst verzonden worden met Postnl.
Het werk kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het kan ook bezorgd worden met een kleine betrouwbare koerier. Kosten Nederland: 47, 50. Kosten België: 87,50.
Zustand | Gut |
In goede staat | |
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 13-3-2019 um 17:51 |
Endzeit | 24-3-2019 um 20:18 |