Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Grote ets.
Gesigneerd rechtsonder.
Afmeting lijst 81x63
Beeld 60x43
Afhalen ivm glas en gewicht.
Eventueel verzenden zonder lijst.
Zie foto's.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 27-1-2018 um 18:27 |
Endzeit | 3-2-2018 um 18:27 |