Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Inkttekening van Willem Jans Dijk uit 1927. Titel: Havenstijger bij de ingang van Volendam. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. passe-partout: H60 x b80 cm. Afmetingen voorstelling: H34.5 x b56.5 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd. Conditie: in redelijke staat. Er zit wat vergeling en plakresten op het blad waar het werk op zit. OOk zit er wat foxing op het werk.
ZZTEK
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 23-1-2018 um 12:34 |
Endzeit | 29-1-2018 um 20:34 |