Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Authentieke tekening door Willem Jans Dijk.
Voorstelling van een turftjalk, gezien vanaf een aan de overkant gemeerd liggend schip in de Kromme Ee bij Bergum.
Losbladig, beeldmaat 45x57, gesigneerd en gedateerd r.o. 'WJD' en '1923'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 8-2-2014 um 18:18 |
Endzeit | 15-2-2014 um 18:18 |