Royal Leerdam - Stef Uiterwaal - Vierge à l'enfant
Novy Bor - Gert Bullée - Glaskunstbeurs jaarobject 2015
Willy Ceysens - Mère de deux enfants
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Authentieke tekening door Willem Jans Dijk.
Voorstelling van een turftjalk, gezien vanaf een aan de overkant gemeerd liggend schip in de Kromme Ee bij Bergum.
Losbladig, beeldmaat 45x57, gesigneerd en gedateerd r.o. 'WJD' en '1923'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 8-2-2014 à 18:18 |
Heure de fin | 15-2-2014 à 18:18 |