Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 2005 |
Technik | Pinsel (Tusche) |
Stil | Abstrakt |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 32 x 24 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige publicatie uit 2005 met een originele tekening en zes offset litho’s. De inkttekening is met potlood gemonogrammeerd, en de publicatie is achterin met inkt gesigneerd, gedateerd en genummerd (LX/X = 60/10). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 35cm x 25cm (publicatie), 32cm x 24cm (blad tekening)
Bij aankoop kan het werk worden
opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling
in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en
aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 17-6-2019 um 12:21 |
Endzeit | 28-6-2019 um 22:45 |