Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 2005 |
Technique | Pinceau (Encre) |
Style | Abstrait |
Sujet | Paysage urbain |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 32 x 24 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige publicatie uit 2005 met een originele tekening en zes offset litho’s. De inkttekening is met potlood gemonogrammeerd, en de publicatie is achterin met inkt gesigneerd, gedateerd en genummerd (LX/X = 60/10). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 35cm x 25cm (publicatie), 32cm x 24cm (blad tekening)
Bij aankoop kan het werk worden
opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling
in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en
aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-6-2019 à 12:21 |
Heure de fin | 28-6-2019 à 22:45 |