Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie, klassieke ets door Willem van den Berg.
Voorstelling van de aanbidding van het Christuskind door de drie koningen, verbeeld in de vorm van vissers.
Losbladig, beeldmaat 32x32, bladmaat 63x48
Gemonogrammeerd en gedateerd in de plaat m.o. 'WB' en '1925'
Authenticiteit gegarandeerd.
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 1-5-2014 um 20:15 |
Endzeit | 8-5-2014 um 20:15 |