Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Fraaie, klassieke ets door Willem van den Berg.
Voorstelling van de aanbidding van het Christuskind door de drie koningen, verbeeld in de vorm van vissers.
Losbladig, beeldmaat 32x32, bladmaat 63x48
Gemonogrammeerd en gedateerd in de plaat m.o. 'WB' en '1925'
Authenticiteit gegarandeerd.
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 1-5-2014 à 20:15 |
Heure de fin | 8-5-2014 à 20:15 |