Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Litho, potlood gesigneerd linksonder en in de steen gemonogrammeerd rechtsonder.
Beeldmaat 42 x 30 cm, bladmaat 52 x 37 cm. Losbladig.
Willem van den Berg is geboren te Den Haag in 1886 en overleden te Amsterdam in 1970.
Startzeit | 1-9-2016 um 10:20 |
Endzeit | 11-9-2016 um 19:20 |