Mobach Keramiek - Einzigartige Vase Jaan Mobach mit Reduktionsglasur
Harrie Gerritz - RED RAIN / COLOR ETCH / 72x57cm / RAHMEN / SIG / 1984
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets uit 1898. Potlood gesigneerd rechtsonder.
Beeldmaat 21,5 x 18 cm. Bladmaat 37,5 x 32,5 cm. Losbladig.
Catalogus De Groot nr. 90. Catalogus Boon nr. 83.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 22-7-2017 um 19:40 |
Endzeit | 5-8-2017 um 19:40 |