Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Poster uit 1919, gesigneerd in de steen rechtsonder. Gedrukt bij Lankhout in Den Haag.
Beeldmaat 77,5 x 57,5 cm. Bladmaat 86 x 63 cm. Losbladig.
Willy Sluiter is geboren in 1873 en overleden in 1949.
Startzeit | 5-9-2015 um 21:10 |
Endzeit | 11-9-2015 um 20:10 |