Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2004 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 65 x 125 cm (h x l) |
incl. cadre | 100 x 160 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | Unicum |
Galeriewaarde € 1.750,00.
Ad Arma
(1954) heeft een geheel eigen opvatting over etsen. Hoe groter, hoe liever. De
dynamiek van de etsen weerspiegelt de energie waarmee Ad ze maakt.
Veelgebruikte trefwoorden zijn: oosterse culturen, vergetelheid, universum,
elementen als water, vuur, lucht, levende organismen. Zijn etsen laten zich
vaak moeilijk duiden en zijn juist daarom een constante ontdekkingsreis.
In deze ets,
een unicum, gebruikt hij verschillende etsplaten, en collagetechnieken. Het werk is ingelijst in een platte brede aluminium lijst met passe partout. In plaats van glas, is er perspex gebruikt.
État | |
État | Très bon |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Rotterdam, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Rotterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-7-2021 à 18:08 |
Heure de fin | 12-9-2021 à 21:23 |