Frans Steginga - « Puissance groupée »
Jochem de Graaf - Figurines (grande œuvre)
Gerrit Rietveld - Maquette chaise rouge bleu
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Originele pasteltekening van Anton Mauve, handgesigneerd in hoekje onder het passe- partout. Hiervoor heb ik de prent uit het lijstje gehaald. Begin 1900 in bezit gekomen van een familielid.
Formaat beeld: 20 x 31,5 cm, lijstmaat: 35 x 45 cm.
verzendkosten € 10,- of overleggen i.v.m. glasbreuk.
Heure de début | 30-10-2014 à 22:36 |
Heure de fin | 10-11-2014 à 22:36 |