Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Originele pasteltekening van Anton Mauve, handgesigneerd in hoekje onder het passe- partout. Hiervoor heb ik de prent uit het lijstje gehaald. Begin 1900 in bezit gekomen van een familielid.
Formaat beeld: 20 x 31,5 cm, lijstmaat: 35 x 45 cm.
verzendkosten € 10,- of overleggen i.v.m. glasbreuk.
Startzeit | 30-10-2014 um 22:36 |
Endzeit | 10-11-2014 um 22:36 |