Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Originele pasteltekening van Anton Mauve, handgesigneerd in hoekje onder het passe- partout. Hiervoor heb ik de prent uit het lijstje gehaald. Begin 1900 in bezit gekomen van een familielid.
Formaat beeld: 20 x 31,5 cm, lijstmaat: 35 x 45 cm.
verzendkosten € 10,- of overleggen i.v.m. glasbreuk.
Starttijd | 30-10-2014 om 22:36 |
Eindtijd | 10-11-2014 om 22:36 |