Rembrandt van Rijn - -d'après : Portrait d'Andries de Graeff, maire d'Amsterdam
Wouter Johan van Smorenburg - 3 tableaux (ca 1900) dont 2 inconnus
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Gravure sur bois/Linogravure |
Dimensions | 38 x 30.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 57.5 x 48 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 75/100 |
Ingelijste kleuren houtsnede van Arie Zonneveld. Nummer: 75/100. Afmetingen incl lijst: H57.5 x b48cm. Afmetingen voorstelling: H38 x b30.5cm. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd en links onder in afbeelding een gedrukt monogram en oplage nummer en linksonder de afbeelding met potlood geschreven “kleuren houtsnede”. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Het werk kan worden verzonden met Postnl.
État | |||||||||||
État | Bon | ||||||||||
In goede staat | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre